У неділю, 17 вересня 2017 року, з 12:00 до 17:00 у Києві в парку “Перемога”, що біля метро “Дарниця”, відбудеться святкування Всенародного Дня батька в Україні. Свято організовується ГО «Міжнародний центр батьківства» у партнерстві зі Службою у справах дітей та сім’ї, виконавчим органом Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), Патрульною поліцією Києва й іншими міськими та громадськими організаціями.

Для дітей і дорослих будуть облаштовані безкоштовні ігрові й освітні майданчики, організовані конкурси, інтерактивні розваги, розіграші призів, концертна програма. Передбачається, що в офіційній церемонії відкриття заходу візьмуть участь Київський міський голова Віталій Кличко, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, президент ГО «Міжнародний центр батьківства» Олександр Марченко, державні та громадські діячі.

Сьогодні в Україні 45% дітей до 16 років живуть без біологічного батька. Ще більше дітей страждає від емоційної та духовної відсутності тата. Це все негативно впливає на благополуччя дітей і родини загалом. Мета святкування Дня батька – привернути увагу громадськості до важливості ролі батька в родинному житті, підтримати чоловіків, які присвятили себе своїй сім’ї, сприяти формуванню в українському суспільстві відповідального ставлення до батьківства та залученню сильної половини до виховного процесу. День Батька – це щорічне свято на честь усіх татусів, яке відзначають більше ніж у 52 країнах світу.

В Україні Всенародний День батька відзначатиметься вже дев’ятий рік поспіль. На сьогодні ця ініціатива широко підтримана громадськими організаціями в більшості обласних міст України. Довідка ГО «Міжнародний центр батьківства» – це недержавна неприбуткова організація, заснована 2003 року з метою позитивного впливу на стан сім’ї у сучасному суспільстві через залучення чоловіків до відповідального батьківства. 2007 року «Міжнародний центр батьківства» заснував громадську ініціативу щодо святкування в Україні Дня Батька, об’єднавши навколо цього свята більше 70-ти громадських та релігійних організацій по всій країні.

Починаючи з 2009 року, третя неділя вересня набула на громадському рівні статусу Всенародного Дня батька та щорічно відзначається в Києві та обласних містах України. Відповідно до проекту Указу Президента України «Про День батька», цей день запропоновано відзначати щороку у третю неділю вересня. Зазначений проект указу 23 вересня 2013 року було схвалено урядом України та направлено на розгляд Президентові України (лист Кабінету Міністрів від 04.10.2013 № 12561/0/2-13) Зокрема, 2016 року у заходах зі святкування на Хрещатику взяли активну участь більше ніж 20 тисяч киян і гостей столиці. Святкування Дня батька відповідає міжнародним традиціям, його відзначають понад 52 країни світу, зокрема, США, Канада та більшість країн Європейського Союзу.

Контактна особа для ЗМІ: Сергій Цвєтков, ел. адреса: den-batka@uafathers.com, моб.тел:. +380 67 233 66 20

Прес-служба «Міжнародний центр батьківства»