У неділю, 17 вересня 2017 року, з 12:00 до 17:00 у Києві в парку “Перемога”, що біля метро “Дарниця”, відбудеться святкування Всенародного Дня батька в Україні. Свято організовується ГО «Міжнародний центр батьківства» у партнерстві зі Службою у справах дітей та сім’ї, виконавчим органом Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), Патрульною поліцією Києва й іншими міськими та громадськими організаціями.

Для дітей і дорослих будуть облаштовані безкоштовні ігрові й освітні майданчики, організовані конкурси, інтерактивні розваги, розіграші призів, концертна програма. Передбачається, що в офіційній церемонії відкриття заходу візьмуть участь Київський міський голова Віталій Кличко, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, президент ГО «Міжнародний центр батьківства» Олександр Марченко, державні та громадські діячі.

Сьогодні в Україні 45% дітей до 16 років живуть без біологічного батька. Ще більше дітей страждає від емоційної та духовної відсутності тата. Це все негативно впливає на благополуччя дітей і родини загалом. Мета святкування Дня батька – привернути увагу громадськості до важливості ролі батька в родинному житті, підтримати чоловіків, які присвятили себе своїй сім’ї, сприяти формуванню в українському суспільстві відповідального ставлення до батьківства та залученню сильної половини до виховного процесу. День Батька – це щорічне свято на честь усіх татусів, яке відзначають більше ніж у 52 країнах світу.

В Україні Всенародний День батька відзначатиметься вже дев’ятий рік поспіль. На сьогодні ця ініціатива широко підтримана громадськими організаціями в більшості обласних міст України. Довідка ГО «Міжнародний центр батьківства» – це недержавна неприбуткова організація, заснована 2003 року з метою позитивного впливу на стан сім’ї у сучасному суспільстві через залучення чоловіків до відповідального батьківства. 2007 року «Міжнародний центр батьківства» заснував громадську ініціативу щодо святкування в Україні Дня Батька, об’єднавши навколо цього свята більше 70-ти громадських та релігійних організацій по всій країні.

Починаючи з 2009 року, третя неділя вересня набула на громадському рівні статусу Всенародного Дня батька та щорічно відзначається в Києві та обласних містах України. Відповідно до проекту Указу Президента України «Про День батька», цей день запропоновано відзначати щороку у третю неділю вересня. Зазначений проект указу 23 вересня 2013 року було схвалено урядом України та направлено на розгляд Президентові України (лист Кабінету Міністрів від 04.10.2013 № 12561/0/2-13) Зокрема, 2016 року у заходах зі святкування на Хрещатику взяли активну участь більше ніж 20 тисяч киян і гостей столиці. Святкування Дня батька відповідає міжнародним традиціям, його відзначають понад 52 країни світу, зокрема, США, Канада та більшість країн Європейського Союзу.

Контактна особа для ЗМІ: Сергій Цвєтков, ел. адреса: den-batka@uafathers.com, моб.тел:. +380 67 233 66 20

Прес-служба «Міжнародний центр батьківства» 

Читают также

Истории, которые вам могут понравиться

13 ноября 2018

О Маке Огрене и его семинаре «Трансфер из детства во взрослую жизнь»

Безопасное детство, Детское консультирование
26 ноября 2018

Вирус «New Age»: угроза или детские страшилки?

Здоровая личность, Консультирование
29 ноября 2016
10-nikogda

10 недопустимых вещей в браке

Здоровая семья, Исцеление семьи
01.12.2016
gendernaya-ideologiya

Ученый, дипломат, журналист и преподаватель: о сюрпризах гендерной идеологии

Здоровая семья, Консультирование
26 сентября 2017
Как понимание отдыха может изменить вашу жизнь

Как понимание отдыха может изменить вашу жизнь

Здоровая личность, Консультирование
22 июня 2016
малюта2

Анна Малюта: «Мой основной фокус – это Бог и отношения с мужем, без этого у меня не было бы всего, что имею!»

Здоровая семья, Муж и жена
//]]>