Статьи

Тетяна Зборовець

Опубликовано 03.12.2015

2 – 5 серпня з Божою допомогою ми змогли організувати відпочинок для 30 підлітків та молоді Кіцмансього-Заставнівсього р-нів Чернівецької обл. Бог поклав на серце дати можливість потрапити до нас тим, у кого або різні важкі обставини в родині, або ж вони взагалі сироти, напівсироти… Ідеєю було показати різницю між крутим хлопцем очима світу і очима Бога, і привабливою дівчиною очима Бога і світу. Переконати в тому, що потрібно бути переможцем на 100% і жити для Бога на 100%. Для цього ми багато спілкувались, щодня розповідали свої свідчення запрошені гості. Кожен день був наповненим Божою присутністю і був особливим.

Хоча для мене, як координатора, одним з найбільших благословінь був приїзд друзів з “Території відповідальності”. Спостерігаючи за їх служінням, я навіть не уявляла, що таке можливо. До сьогодні я чую враження дітей про теми семінарів. Для них незвично було те, що теми сексу і сексуальності, теми цінностей так легко пояснювались і так доступно відкривались. З ними говорили, як з дорослими, чесно і відверто. Я знаю, що у кожного з них було і є ще тисячу запитань, але неймовірний фундамент був закладений Антоном і Сашею всього за кілька годин.

Однією з проблем і переживань молоді є авторитет і дружба, але дивлячись на модного і сучасного Сашу, всі хлопці і дівчата побачили, що можна виглядати на 100%, але при тому ще мати круте серце і добру, жертовну душу. Говорячи про інтимні відносини, бачення світу і як хоче Бог, Антон показав і переконав у тому, що любов – це дія, а не почуття. Його підхід і методи викладання настільки вражаючі, що молодь не забуде до кінця життя деякі фрази і основну думку, яку він передав на 100% .

Ми маємо велику надію і віру в те, що це не остання зустріч на Буковині, і що ваші переконання і бачення ми зможемо нести, передавати і закріпляти далі. Дякуємо вам! Нехай Боже благословіння розширює межі вашого служіння! Нехай Його благодать буде з вами і вашими домівками!