Статьи

Підтримай, якщо згоден – “Всиновлення дітей трансгендерами є небезпечним” (українською)

Безопасное детство, Здоровая семья

Опубликовано 07 марта 2017
Всиновлення дітей трансгендерами є небезпечним

МОЗ України підготувало проект наказу, за яким трансгендери та люди з психічними розладами матимуть право всиновлювати дітей.

13 лютого Міністерство охорони здоров’я  України в проекті наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20 серпня 2008 року № 479»  запропонувало зменшити перелік захворювань, за наявності яких всиновлення дітей в Україні неможливо. Відомство  вилучило з цього списку трансгендеризм, транссексуалізм, інші розлади статевої ідентифікації, хворобу Альцгеймера, епілепсію, епілептичний стан, шизофренію, ВІЛ-захворювання,  надавши право таким людям всиновлювати дітей.

У пояснювальній записці до проекту зазначено, що існуючий перелік захворювань  ніби то є дискримінаційним та  не відповідає Конвенції ООН про захист прав людини і Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

Прихильники нововведення  аргументують це необхідністю приводити національне законодавство у відповідність до міжнародних договорів, залишаючи поза увагою  інтереси дитини та її право на здоровий, гармонійний розвиток.

Проти ініціативи  виступив  народний депутат, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України»  Павло Унгурян. Він бачить в цьому  загрозу сімейним, християнським  цінностям та психічному здоров’ю дитини:

«Це означатиме, що дітей-сиріт, і без того травмованих, бо не мають батьків, будуть виховувати люди з психічними розладами різної складності, трансгендери і транссексуали, що не можуть самі визначитися, якої вони статі.  Очевидно, що це травмує і без того слабку психіку дітей та матиме  дуже негативні наслідки для їх виховання та становлення, – каже він.

Такі дітки потребують особливої уваги та духовної підтримки, миру та спокою в сім’ї, а не виховання особами, що можуть не відповідати за свої дії»,- вважає депутат.

Варто зазначити, що проект наказу був розміщений на офіційному сайті МОЗ для громадського обговорення: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/Pro_20170213_3.html

Кожен бажаючий може внести до нього свої пропозиції та зауваження до 13 березня (включно).

Тож просимо всіх небайдужих висловлювати свою позицію по цьому питанню, а також розсилати дану інформацію в соціальних мережах та інших онлайн платформах.  Молимося за збереження інституту традиційного шлюбу, християнських цінностей та право  дитини на вільний, стабільний та гармонійний  розвиток!

Довідково: в 2008 році МОЗ  України затвердило перелік захворювань, за наявністю яких особа не може бути всиновлювачем дітей. Серед них були трансгендеризм, транссексуалізм, інші розлади статевої ідентифікації, хвороба  Альцгеймера, епілепсія, епілептичний стан, шизофренія, ВІЛ-захворювання.  Але 13 лютого цього року Міністерство  оприлюднило проект наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20 серпня 2008 року № 479», який пропонує прибрати ці хвороби з вищезгаданого  переліку. 

Читают также

Истории, которые вам могут понравиться

24 ноября 2016
druzhba-vazhnee-konfet

Дети сироты Украина. Любовь и наставничество.

Безопасное детство, Детское консультирование
12 февраля 2019

Как защитить ребенка от агрессии виртуального мира

Безопасное детство, Детское консультирование
23 июня 2017

Психолог Александр Ткаченко: «Война — не самое трудное для вернувшегося с нее ветерана»

Группы душепопечения, Здоровая семья
12 апреля 2017
Что значит печаль ради Бога

Что значит “печаль ради Бога”.

Без рубрики, Здоровая личность
05 марта 2019
На Всеукраинском Форуме семьи

На Всеукраинском Форуме семьи CBN Family Academy и Суперкнига рассказали о полезных ресурсах

Новости, новости
26 мая 2020
Женщины влияния

Спикеры третьей конференции «Женщины влияния» делились секретами счастья и практическими советами

Женское консультирование, Консультирование